O nás

Svoje skúsenosti som naberal počas 7 rokov v Nemecku v Štuttgarte v reštaurácii Alte Kanzlei, ktorá patrí medzi TOP reštaurácie v celom Nemecku. Počas rokov, ktorých som tam pracoval, som sa naučil klásť dôraz na kvalitu jedla, personálu a celkovej atmosféry reštaurácie. Teraz dúfam, že sa mi to podarí preniesť aj na Slovensko. Otvorili sme 8. decembra 2019, aj keď to nebol zrovna najvhodnejší čas, ale vyzeralo to veľmi nádejne z pohľadu návštevnosti, až kým neprišla situácia, že sme boli nútení zavrieť (korona).

Zažili sme tzv. deja vu, znovuotvorenie 6. mája 2020, keď sme mohli opätovne privítať našich zákazníkov.

Snažíme sa naše služby i jedlo stále zlepšovať, aby s nami boli ľudia spokojní a odporúčali nás ďalej. Počas dňa ma tu môžete stretnúť. Som tu rád a veľmi mi záleží, aby bola našim zákazníkom, ktorí sa ku nám prídu najesť, poskytnutá čo najlepšia kvalita a odchádzali s úsmevom na tvári.

Postupne rozbiehame aj rozvoz jedál, kde sa snažíme doručiť jedlo načas. Od apríla nás nájdete aj na www.bistro.sk. Je možné sa u nás v peknom počasí najesť aj vonku na terase, ktorú sme teraz v júni dokončili. Tešíme sa na Vás.

“Som veľmi rád, že naši zákazníci sa vracajú znova a znova”
Martin Zgalinovič – majiteľ